image پرینتر سه بعدی دامپزشکی image چاپ بیولوژیکی توسط پرینتر های سه بعدی

پرینت سه بعدی پروتز دست

پرینت سه بعدی پروتز دست

نسخه ی قابل پرینت سه بعدی پروتز دست برای هزاران نفر برای کمک به توان بخشی افراد، موضوعی است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

پرینت سه بعدی پروتز دست با این ویژگی ها که بتواند بالا و پایین بیاید و درست حرکت کند بسیار دشوار است. یکی از سازمان ها با چاپ سه بعدی ، دست مکانیکی به ارمغان آورد که این ویژگی ها را داراست و همه قادر به سفارش این دست ها هستند تا متناسب با وضعیتشان برایشان چاپ شود.

پرینترهای سه بعدی ساخت پروتز

دست های پروتزی، کمکی شایان به افراد ناتوان

این دست ها به خاطر فرم دهی و طراحی‌شان به شدت محبوب شده اند، به گونه ای که افراد سالم نیز از این دست ها استفاده می کنند و سفارش خرید می دهند، چرا که مدل این دست ها میتواند مدل دست های شخصیت های افسانه ای محبوب شما باشند و برای کودکان بسیار جذاب است. چرا که میتوانند از ویژگی های دست قهرمانشان بهره مند شوند.

این سازمان چاپ سه بعدی برای توسعه ی مالی و محبوبیت این دست ها با تعدادی از شرکت ها و دانشگاه ها مانند: 3D PrinterOS، یوردو، دوک و… برای کمک به تحقق این امر همکاری می کند. ویژگی های این دست های پروتزی را در دو مورد اصلی می توان خلاصه کرد:

  • پرینت سه بعدی در ساخت بسیاری از اسباب بازی ها موفق بوده و یک صنعت پولساز و جذاب را ایجاد کرده است.
  • فضایی رویایی برای کودکان به امغان آورده که هرچه که در رویای‌شان آرزوی داشتنش را داشته اند.

اسباب بازی های زیادی توسط پرینت سه بعدی تولید شده که کار های خارق العاده ای انجام میدهند و کودک شما می تواند مانند جنگجو و یا شخصیت افسانه ای مورد علاقه ی خود شود و ساعت ها سرگرم باشد. با توجه به این که پرینتر سه بعدی در شاخه های زیادی کار آمد بئده اما این شاخه تنها شاخه ای میباشد که هر کسی از یک پرینتر سه بعدی انتظار دارد که پرینتر سه بعدی نیز در این شاخه به معنای واقعی بی نظیر بوده است.

خلاصه مقاله
پرینت سه بعدی پروتز دست
نام مقاله
پرینت سه بعدی پروتز دست
توضیح
نسخه ی قابل پرینت سه بعدی پروتز های دست برای هزاران نفر برای کمک به توان بخشی افرادپرینت سه بعدی پروتز دست با این ویژگی ها که بتواند بالا و پایین بیاید و درست حرکت کند بسیار دشوار است.یکی از سازمان ها با چاپ سه بعدی ، دست مکانیکی به ارمغان آورد که این ویژگی ها را داراست و همه قادر به سفارش این دست ها هستند تا متناسب با وضعیتشان برایشان چاپ شود.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ