image پرینتر سه بعدی دوچرخه makerbot image پرینت سه بعدی در فضا

پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی

پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی

به زودی نسل جدیدی از خودروها با قیمتی ارزان، زمانی اندک و در کارخانه های کوچک تولید می شوند. یک شرکت متخصص در زمینه طراحی و تولید سیستم های موتوری کم حجم در آمریکا در نظر دارد تا نگرشی جدید را در صنعت خودروسازی جهان ایجاد کند. شرکت Local Motors که در آریزونای آمریکا قرار دارد در نظر دارد در سال آینده خودرویی ارزان که با استفاده از فناوری پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی  تولید می شود به دنیا معرفی کند.

پرینتر سه بعدی خودرو سازی

صنعت خودرو سازی هم از پرینتر سه بعدی استفاده می کند

این شرکت در سال آینده دو نسخه از خودرویی موسوم به Reload Redacted را با استفاده از این فناوری تولید خواهد کرد. حال اینکه گفته می شود خبری از شیشه در آن نخواهد بود. این خودرو از نوع خودروهای الکتریکی بوده و قیمتی در حدود 18 تا 30 هزار دلار خواهد داشت. فلسفه فکری مهندسان این شرکت بر این اصل بنا شده که باید فرآیند طولانی و هزینه بر طراحی و تولید خودرو در کارخانجات بزرگ را متحول کرده و ساخت آن را در کارخانجات کوچک و با بهره گیری از فناوری های نوین دنبال کرد.

همانطور که مشاهده میکنید پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی  در بخش تولید نیز راه پیدا کرده است با اینکه بسیاری از شرکتهای بزرگ پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی را در نمونه سازی و طراحی قطعات خودروهای خود مد نظر قرار میدهند هستند شرکتهای خلاقی که پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی را به صورت مستقیم برای تولید استفاده مینمایند زیرا در زمان و هزینه ها میتواند به شدت صرفه جو باشد.همین امر اولین گام است برای اینکه بتواند پرینتر های سه بعدی را به عرصه تولید نیز وارد کرد و در تولید نیز بتوان از این تکنولوژی پر کاربرد نهایت استفاده را برد و در هزینه ها و دردسر های تولید تا حد زیادی صرفه جویی نماییم.

خلاصه مقاله
پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی
نام مقاله
پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی
توضیح
به زودی نسل جدیدی از خودروها با قیمتی ارزان، زمانی اندک و در کارخانه های کوچک تولید می شوند. یک شرکت متخصص در زمینه طراحی و تولید سیستم های موتوری کم حجم در آمریکا در نظر دارد تا نگرشی جدید را در صنعت خودروسازی جهان ایجاد کند. شرکت Local Motorsکه در آریزونای آمریکا قرار دارد در نظر دارد در سال آینده خودرویی ارزان که با استفاده از فناوری پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی تولید می شود به دنیا معرفی کند.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ