image با پرینترهای سه بعدی Angry birds را سه بعدی بازی کنید image پرینتر سه بعدی صنعتی خودرو سازی

پرینتر سه بعدی دوچرخه makerbot

پرینتر سه بعدی دوچرخه Makerbot

پرینترهای سه بعدی این توانایی را به شما می دهند که هر وسیله ای که در محیط پیرامون شما وجود دارد را به صورت سه بعدی بسازد. شما می توانید در منزل خود یک پرینتر سه بعدی را داشته باشیدتا بتوانید از آن برای چاپ قطعات مورد نیاز خود اعم از طراحی خانه، اشیاء رو میزی، مجسمه و … خودتان طراحی کنید و بسازید.در این مقاله آموزشی با پرینتر سه بعدی دوچرخه makerbot آشنا خواهیم شد.

پرینتر های سه بعدی دوچرخه

تولید وسایل سرگرمی با پرینتر سه بعدی

از پرینترهای سه بعدی هم می توان به عنوان یک دستگاه سرگرم کننده برای طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز هم استفاده کرد. شرکت makerbot از یک طراحی و ساخت دوچرخه که به وسیله ی پرینتر سه بعدی دوچرخه ساخته شده پرده برداشته است که دانلود آن برای عموم آزاد است. این دوچرخه توسط دستگاه پرینتر سه بعدی دوچرخه replicator 2  ساخت شرکت makerbot در 120 ساعت پرینت شده است. این دوچرخه در موقع پرینت به صورت 26 قطعه چاپ شده است که در آخر به هم متصل شده اند. تنظیم این قطعه به صورت 40 درصد تو پر بوده که می توان آن را کم یا زیاد کرد. این دوچرخه با ماده اولیه PLA مشکی پرینت شده است.

این تنها یکی از استفاده های پرینتر های سه بعدی در تفریحات و سرگرمی میباشد پرینتر های سه بعدی هم اکنون توانسته اند در بسیاری از موارد مانند ساخت قطعات کاربردی جایی را برای خود پیدا کنند به شکلی که قطعاتی را که توسط آنها چاپ میشود را می توان به صورت مستقیم و بدون اضافه کردن متریال دیگر استفاده کرد و بازدهی این اشیا و یا قطعات میتوانند مانند وسائل تولید شده توسط کارخانه های به نام باشد.

پس می توان گفت پرینتر های سه بعدی به سمتی میروند که در آینده میتوانند تمامی نیازهای ما را در زمانی کوتاه و با کاهش هزینه ها به شکل باورنکردنی برآورده نمایند و سهم بسزایی در زندگی انسانها داشته باشند.

خلاصه مقاله
پرینتر سه بعدی دوچرخه makerbot
نام مقاله
پرینتر سه بعدی دوچرخه makerbot
توضیح
پرینترهای سه بعدی این توانایی را به شما می دهند که هر وسیله ای که در محیط پیرامون شما وجود دارد را به صورت سه بعدی بسازد. شما می توانید در منزل خود یک پرینتر سه بعدی را داشته باشیدتا بتوانید از آن برای چاپ قطعات مورد نیاز خود اعم از طراحی خانه، اشیاء رو میزی، مجسمه و ... خودتان طراحی کنید و بسازید. از پرینترهای سه بعدی هم می توان به عنوان یک دستگاه سرگرم کننده برای طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز هم استفاده کرد.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ