image پرینتر سه بعدی شیرینی image چاپگر سه بعدی بتن

وب سایت Thingiverse

طرح چرخ و فلک، برنده وب سایت Thingiverse

ایجاد چرخ و فلک غول پیکر با چاپ سه بعدی و برنده شدن این طرح در چالش وب سایت Thingiverse موضوعی است که در این مقاله خبری دنبال خواهیم کرد. هنگامی که نگاه میکنیم در میابیم که پرینتر های سه بعدی در حفظ آثار تاریخی مانند کسانیکه در موزه ها کار می کنند به این مجموعه کمک کرده است.

پرینترهای سه بعدی ساخت چرخ و فلک

طرحی یک بعدی که به سه بعدی تبدیل شد…

چاپ سه بعدی و اسکن سه بعدی در بازسازی، طراحی ماکت های تاریخی و تصویر سازی ها بسیار موفق بوده و گذشته را برای ما قابل لمس کرده است.

اخیرا ، کاربران پرینتر سه بعدی در یک چالش در وب سایت Thingiverse با ساخت سه بعدی Riesenrad که یک چرخ و فلک غول پیکر در وین است برنده شدند. این چرخ و فلک در سال1897 در منطقه ی دوم وین ساخته شد که در واقع در سال 1985 از بین رفت در طی جنگ جهانی دوم این اتفاق افتاد.

اما ماکت آن ساخته شده و برنده ی چالش شده است و این فکر به وجود آمده که با بهره گیری از چاپ سه بعدی این چرخ و فلک غول پیکر که وزن آن برابر 30 قطار می باشد را بازسازی کنند. پرینتر سه بعدی می تواند در آینده نقش به شدت موثری در صنایع و هنر و تولیدات ابزار و وسایل داشته باشد.

پرینتر سه بعدی هم اکنون توانایی ملموس کردن ایده های شما را دارد چرا که فقط ابعادی محدود را میسازد اما با گذاشتن وقت و سرمایه ی بیشتر برای این صنعت رو به رشد میتوان به دست آورد های بزرگ و شگفت انگیزی رسید ،مانند: چاپ خیابان ها، پیاده رو ها، پل های عظیم در پروژه های شهرسازی و یا چاپ انگشتر های زیبا ، دست بند ها و گردن بند هایی با طرح های پیچیده و منحصر به فرددر بازار های طلا و طلا سازی. به هر حال بی جهت نیست که طرح چرخ و فلک، برنده وب سایت Thingiverse شده است!

در بازسازی تاریخ و فرهنگ هم این صنعت نقش موثری ایفا کرده و برای بازسازی سه بعدی صحنه های بزرگ تاریخی بسیار کارآمد است. نمونه سه بعدی این طرح در وب سایت Thingiverse موجود می باشد.

خلاصه مقاله
وب سایت Thingiverse
نام مقاله
وب سایت Thingiverse
توضیح
ایجاد چرخ و فلک غول پیکر با چاپ سه بعدی و برنده شدن این طرح در چالش وب سایت Thingiverseهنگامی که نگاه میکنیم در میابیم که پرینتر های سه بعدی در حفظ آثار تاریخی مانند کسانیکه در موزه ها کار میکنند به این مجموعه کمک کرده.چاپ سه بعدی و اسکن سه بعدی در بازسازی ، طراحی ماکت های تاریخی و تصویر سازی ها بسیار موفق بوده و گذشته را برای ما قابل لمس کرده.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ