image پرینترهای سه بعدی پزشکی image با پرینترهای سه بعدی Angry birds را سه بعدی بازی کنید

فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی

فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی

شرکت آمریکایی Graphene 3D Lab که در زمینه فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی کار می کند، تبلیغاتی برای فروش اولین فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی جهان شروع کرده است. این فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی توسط کربن با رسانایی خیلی زیاد برای بالا بردن کیفیت حرارتی PLA به آن اضافه شده و با اکثر پرینترهایی که در بازار موجود است قابل استفاده است.

فیلامنت رسانای پرینتر سه بعدی

موارد استفاده فیلامنت رسانای گرافیتی

برای ایجاد مسیرهای رسانا در قطعات پرینت شده در مصارف الکترونیکی از این فیلامنت می شود استفاده کرد. این فیلامنت توسط کمپانی تازه تاسیس Black Magic 3D به صورت اینترنتی و تحت عنوان همین کمپانی فروخته می شود.

گرافیت ظریف ترین و قوی ترین ماده ای که تا به حال اختراع شده است. ضمنا این ماده بهترین انتقال دهنده حرارت و الکتریسیته است که خاصیت منحصر به فرد آن است. گرافیت ماده ای است که از اتم های کربن ساخته شده و به صورت لانه زنبوری کنار هم قرار می گیرند. خاصیت های بی شمار این ماده، آن را لایق اسم ماده ای بی نظیر می کند به همراه خاصیت های بی پایان برای انواع استفاده ها در فیلترینگ، غشا سازی و الکترونیک.

فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی به دلیل مقاومت پایینی که دارد میتواند الکتریسیته را از خود عبور دهد و همین امر باعث شده است که از آن حتی در مدارات چاپی نیز استفاده شود فیلامنت رسانای گرافیتی به خوبی میتواند انقلابی در صنعت مدارات چاپی و در نتیجه در الکترونیک و روباتیک ایجاد کند و هزینه ی تحقیقات و تولید روبات ها و قطعات الکترونیکی را تا حد بسیار بالایی کاهش دهد این مواد اولیه میتواند در صنایع بسیار زیادی استفاده شود زیرا قابلیت های فراوانی دارد که در بسیاری از صنایع میتواند بسیار پر کاربرد باشد.

خلاصه مقاله
فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی
نام مقاله
فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی
توضیح
شرکت آمریکایی Graphene 3D Lab که در زمینه فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی کار می کند، تبلیغاتی برای فروش اولین فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی جهان شروع کرده است. این فیلامنت رسانای گرافیتی پرینتر سه بعدی توسط کربن با رسانایی خیلی زیاد برای بالا بردن کیفیت حرارتی PLA به آن اضافه شده و با اکثر پرینترهایی که در بازار موجود است قابل استفاده است. ب
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ