فروش مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی

فیلامنت و رزین انواع پرینترهای سه بعدیفروش برندهای وای اس ( Y&S) ، دیباگ (DIBUG ) و برندهای معتبر دیگر


به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر در زمینه مواد اولیه پرینترهای سه بعدی و همچنین راحتی مشتریان عزیز این مرکز بر آن شد که مجموعه ایران فیلامنت که اولین و بزرگترین مرکز تخصصی و فروش آنلاین مواد اولیه پرینتر سه بعدی می باشد را به زیر مجموعه های شرکت خود اضافه کند و خدمات مواد اولیه پرینتر سه بعدی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه دهد.


iranfilament-xprinter3d

ایران فیلامنت

اولین مرکز آنلاین فروش مواد اولیه پرینتر سه بعدی

ورود به سایت ایران فیلامنت


60% کیفیت قطعات چاپی را کیفیت مواد اولیه پوشش می دهد!


لذت چاپ با کیفیت بسیار بالا


کیفیت قطعات چاپ شده ی پرینتر های سه بعدی نیز مانند پرینتر های دو بعدی معمولی بسیار بر پایه مواد اولیه آنها می باشد و چنانچه از مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی بی کیفیت استفاده نمایید هیچگاه از تمام توان دستگاه خود استفاده نخواهید کرد.

تضمین بهترین قیمت

در بازاری که پر از مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی بدون کیفیت است ما محصولات خود را با بهترین کیفیت و ضمانت خرید بهترین قیمت ارائه و کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین می نمائیم.

مرجوع بدون شرط


در صورت اینکه هرکدام از مشتریان از کیفیت مواد اولیه پرینتر های DLP و FDM (مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی) راضی نباشند بدون قید و شرط می توانند مرجوع نمایند زیرا ما به کیفیت محصولات خود اطمینان داریم.


بهترین برند های مواد اولیه فیلامنت و رزین های پرینتر سه بعدیبهترین برند های مواد اولیه فیلامنت و رزین های پرینتر سه بعدی


برند در مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر های سه بعدی بسیار موضوع حائز اهمیتی است در بازار امروز ایران بسیاری از مواد بدون برند (NO NAME) موجود می باشد که با قیمت بسیار پایین ارائه می شوند این سری از مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی دارای مشکلات بسیار زیادی هستند که از جمله آنها می توان به: یکسان نبودن دمای ذوب در طول فیلامنت، یکسان نبودن قطر در طول فیلامنت، کیفیت نداشتن مواد چاپ شده و بسیاری از مشکلات دیگر در فیلامنت ها و در رزین های بدون برند و ارزان می توان به: یکنواخت نبودن رنگ، کم بودن یا زیاد بودن بیش از حد غلظت، زمان خشک شدن لایه های بالا و بسیاری از مشکلات دیگر اشاره کرد.

پس وظیفه ی ما این است تا شما مشتریان عزیز را با راهنمایی درست آگاه سازیم که استفاده از متریال بی کیفیت میتواند چه معایبی داشته باشد تا شما بتوانید بهترین نوع مواد اولیه فیلامنت و رزین پرینتر سه بعدی را انتخاب کنید و از چاپ با کیفیت مطلوب آن لذت ببرید.

تیم پشتیبانی مجموعه ما همیشه در تلاش است تا با بروز نگاه داشتن سطح علمی خود به سوالات شما به صورت علمی و درست پاسخ دهد تا خدمتی ارزنده را به شما عزیزان ارائه کند.