image ساخت گیتار پرینتر سه بعدی image چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی

ساخت خانه پرینتر سه بعدی

ساخت خانه پرینتر سه بعدی

پروژه ساخت خانه پرینتر سه بعدی در سوئد آغاز شد. اگرچه در سال گذشته تلاش های زیادی چه در مقاس بزرگ مانند ساخت خانه و چه در مقیاس کوچک مانند ساختارهای کوچک داربست سلول برای انسان انجام شده است و لی به ندرت خبرهایی در مورد این دو پروژه شنیده ایم.

پرینتر های سه بعدی ساخت خانه

ساخت خانه سه بعدی با مواد سلولزی

با این حال در یک پروژه گروهی که تا به حال بیش از 35 میلیون کرون هزینه برداشته است، یک تیم از محققان در حال توسعه یک تکنولوژی جدید که قادر به ساخت خانه پرینتر سه بعدی با استفاده از مواد سلولز است، هستند.

مدیر این پروژه مارلین یوهانسون می گوید:

ایده این پروژه به منظور توسعه یک تکنولوژی که می تواند در تقویت صنعت ساخت و ساز در منطقه کمک کند است.

اتحادیه اروپا نیز برای کمک به تحولات در این کشور برای تولید تکنولوژی ساختمان پایدار دیجیتال سه بعدی مبلغ 17.6 میلیون کرون کمک کرده است.

قرار است برای کسانی که می خواهند از این یافته ها و توسعه پروژه بهره مند شوند مدرسه ای احداث شود که مخاطبان در آن هدف های این پروژه مثل کسب و کارهای کوچک و متوسط در صنایع ساخت و ساز و چوب را فرا گیرند. همچنین برای کسانی که مسئول طراحی سازه از جمله معماران و طراحان و متخصصان IT هستند می تواند بسیار مفید باشد.

پیش بینی می شود یک نمایشگاه جهانی در سال 2018 که این تکنولوژی به اوج خود می رسد برگزار شود. در حال حاضر با این پروژه جهان یک گام به تولید دیجیتال یا به اصطلاح انبوه سازی سفارشی نزدیک شده است.

خلاصه مقاله
ساخت خانه پرینتر سه بعدی
نام مقاله
ساخت خانه پرینتر سه بعدی
توضیح
اگرچه در سال گذشته تلاش های زیادی چه در مقاس بزرگ مانند ساخت خانه و چه در مقیاس کوچک مانند ساختارهای کوچک داربست سلول برای انسان انجام شده است و لی به ندرت خبرهایی در مورد این دو پروژه شنیده ایم.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ