image چاپگر سه بعدی و چاپ شکلات image پرینتر سه بعدی دامپزشکی

تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال

تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال

واحد تحقیقات معالجه ی اطفال، به کمک تکنولوژی چاپ سه بعدی در مرکز درمانی کودکان در شانگهای تاسیس شد.

هنگامیکه تکنولوژی چاپ سه بعدی پا به عرصه ی صنعت پزشکی می گذارد، پزشکان چینی که از برجسته ترین حامیان به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا برای پیشرفت در علم پزشکی هستند سریع وارد عمل می شوند؛ که به راستی از این تکنولوژی جدید چاپ سه بعدی بیشترین بهره برداری را کردند.

تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال

عمل جراحی جایگزینی هیپ با چاپگر سه بعدی

در چند ماه گذشته پزشکان چینی با چاپ سه بعدی توانستند در عمل جراحی جایگزینی هیپ بسیار پیچیده برای یک زن 42 ساله موفق شوند. از دیگر موفقیت هایی که این پزشکان با چاپ سه بعدی بدست آوردند، برداشتن تومور از کلیه ی یک زن 60 ساله میتوان نام برد.

پزشکان با بدست آوردن این موفقیت ها ، با افتخار و برای اولین بار از اولین مرکز پزشکی کودکان خاص با تکنولوژی سه بعدی پرده برداری کردند.

تکنولوژی چاپ سه بعدی در علم پزشکی کمک های بسیاری کرده. بسیاری از بیماران با این تکنولوژی درمان شده اند ، هرچند چون علمی جدید و تازه وارد است کمی ریسک بالا داشته باشد اما تا به حال در درمان بسیاری از مشکلات طبی و اعضای داخلی بدن مفید و کارآمد بوده و امتحان خود را به بهترین نحو پس داده. بسیاری از بن بست های پزشکی با این فن آوری مدرن باز شده و پزشکان به شدت بر این تکنولوژی سوار شده و روی آن کار میکنند. این صنعت برای پزشکان بسیار جذاب و جالب واقع شده و تبدیل به پدیده ای شده که پزشکان نمیتوانند ساده از کنار آن عبور کنند.

کاربرد تکنولوژی چاپ سه بعدی در دامپزشکی بیداد میکند چو ن ریسک کمتری دارد اما حتی در آن علم نیز به شدت موفق و کاآمد واقع شده و کمک های شایانی کرده.پرینتر سه بعدی حلال بسیاری از مشکلات بوده تا به حال و هیچ ضرری نداشته. بدون شک گسترش تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال می تواند جهان را متحول سازد.

خلاصه مقاله
تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال
نام مقاله
تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال
توضیح
واحد تحقیقات معالجه ی اطفال ، به کمک تکنولوژی چاپ سه بعدی ، در مرکز درمانی کودکان در شانگهای تاسیس شدهنگامیکه تکنولوژی چاپ سه بعدی پا به عرصه ی صنعت پزشکی میگذارد ، پزشکان چینی که از برجسته ترین حامیان به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا برای پیشرفت در علم پزشکی هستند سریع وارد عمل میشوند.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ