image مروری بر پرینتر های سه بعدی فلز image پرینت سه بعدی فوق سریع

استارت آپ پرینتر های سه بعدی

استارت آپ پرینتر های سه بعدی

حضور و ظهور شرکت های جدید در عرصه ی استارت آپ پرینتر های سه بعدی بسیار ارزشمند است. و هر ساله بر تعداد این مشتاقان به بازار پرینتر سه بعدی افزوده می شود. ما مشاهده کرده ایم که تعداد اندکی از این استارت آپ ها شکست خورده است، و اکثر آنها به شرایط مناسبی رسیده اند. در این مقاله مجموعه ای از نکات کلیدی برای تطبیق یافتن هر چه بهتر نو پا ها با این بازار همیشه در حال تغییر ارائه می گردد.

استارت آپ پرینتر های سه بعدی

نوپا ها، لقمه بزرگتر از دهانتان بر ندارید!!!

تعداد کمپین های بیشماری که وعده های درآمد های بلند پروازانه را در استارت آپ پرینتر های سه بعدی می دادند به شدت کاهش یافته است. زمانی که وارد عرصه ی تولید افزودنی میشویم این امر نمود بیشتری نیز پیدا می کند. گمپین های بلند پروازانه ای مانند Peachy Printer تنها به دلیل تصمیم های اشتباه در حوزه کسب و کار شکست خوردند. مشابه کمپانی CobbleBot’s که با وعده های بی پروا مورد انتقاد همگان قرار گرفت.

جاه طلب بودن می تواند خوب باشد اما اگر نتوانید به همان نسبت به پیش بروید سرمایه گذارانتان را نا خشنود می سازید. هر کسی می تواند وعده بدهد. هر دو مثال بالا نشان می دهند که یک تقاضای قطعی وجود دارد و هر دو تامین کننده برای برطرف کردن این نیاز آماده نبودند. برای جلوگیری از این شکست، به مشتریان اجازه دهید که ساختار واقعی شما را درک کنند و همچنین از دادن قول های غیر ممکن بپرهیزید.

به علاوه، مردم به عنوان مشتری باید دست از حمایت همه جانبه از تمامی نوپاها ولو بدون اطلاعات، بردارند. این کار باعث شهرت بد در صنعت می گردد. چون صرفا به یک نوپا بها داده اید بخاطر اینکه از یک استارت آپ حمایت کنید. اما ضعف فنی و اطلاعاتی یک نو پا می تواند آن صنعت را بدنام کند. این کار همچنین باعث می شود نوپاهایی که خوب کار می کنند به چشم نیایند (مثل Micro , FormLabs).

اختراعات و کپی رایت

قبل از این که تحقیق برای تولید قطعه ای را آغاز کنید ، چک کنید که آیا قبلا توسط شخص دیگری به ثبت رسیده است یا نه. زیرا در استارت آپ پرینتر های سه بعدی نه تنها طرح کلی بلکه کلیه ی اجزاء آن به ثبت می رسد. بنابر این جهت جلوگیری از هدر رفت

کاهش هزینه

در مبحث استارت آپ های پرینتر های سه بعدی، کاهش هزینه خوب است اما مورد استفاده آن باید عاقلانه باشد. هنگامی که می خ.اهید یک پرینتر سه بعدی را مونتاژکنید، مجموعه ای از گزینه ها وجود دارد که می توانید برای کاهش هزینه آنها را در نظر نگیرید. حال سوال این است، کدام تکنولوژی را قربانی می کنید؟؟؟

اگر اشتباه کنید، مونتاژ پرینتر سه بعدی خود را به یک تجرب دلخراش تبدیل می کنید. با بررسی دقیق یک منبع اطلاعاتی خوب مثل Openbuilds.org می توانید مسیری طولانی را یک شبه طی کنید.

سپس شما را با چند قطعه مهم  آشنا می کنیم که تاثیر بسزایی بر خروجی با کیفیت کار شما دارند.

MOSFETs

سراغ ماسفت ارزان نروید. ماسفت های ارزان منجر به دمای بالا و در نتیجه خرابی برد های شما می شود و به این ترتیب کل هزینه شما زیر سوال می رود.

ریل و بلبرینگ

همیشه ریل و بلبرینگ خطی بخرید.

Leadscrews

گران تر باشد اما بهتر.(البته این مورد بستگی به میزان کیفیت ساختی دارد که انتظارش را دارید.

قاب

در این زمینه دست شما باز است. چوبی، آلومینیومی و یا فولاد که نسبتا ارزان است. آنها فقط چند نمونه از راه اندازی های عمدتا اشتباه در یک استارت آپ پرینتر های سه بعدی هستند، یا هزینه های بیش از حد یا خیلی کم. بنابر این آنچه در استارت آپ پرینتر سه بعدی از همه چیز مهم تر است، یک پژوهش کامل است. این مقاله صرفا راهنمایی برای نقطه ی شروع است و در مقاله های بعدی در زمینه ی استات آپ های پرینتر سه بعدی و همچنین خدمات آن نظیر نمونه سازی سریع، اسکن های سه بعدی، طراحی سه بعدی و رسیدن به کیفیت مطلوب قطعات صحبت خواهیم نمود.

نویسنده: Rawal Ahmed

منبع: https://3dprinting.com/business/essential-tips-3d-printing-startups

خلاصه مقاله
استارت آپ پرینتر های سه بعدی
نام مقاله
استارت آپ پرینتر های سه بعدی
توضیح
استارت آپ پرینتر های سه بعدی حضور و ظهور شرکت های جدید در عرصه ی پرینتر های سه بعدی بسیار ارزشمند است. و هر ساله بر تعداد این مشتاقان به بازار پر
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ