image چاپگر سه بعدی در الکترونیک و روباتیک image هوا و فضا

پرینت سه بعدی در صنعت مد و لباس

کاربرد پرینتر سه بعدی در مد و لباس

پرینتر های سه بعدی پنجره ی جدیدی در صنعت مد

پرینت سه بعدی در صنعت مد و لباس

صنعت مد و لباس یعنی به روز بودن ،یعنی با سلیقه ی مشتری پیش رفتن. در این صنعت به دلیل حجم بسیار بالای مشتریان باید همیشه به فکر ارضای سلیقه ی مشتریان بود و از تمامی امکانات برای رسیدن به این مهم کمک گرفت. به تازگی برند های معروف این صنعت پنجره ای جدید را پیدا کرده و از پرینتر سه بعدی برای ساخت البسه استفاده میکنند.این مراکز نوع جدیدی از مد را به بازار عرضه کرده اند و با استقبال مشتریان رو به رو شده اند.
در این صنعت حد و مرزی برای خلاقیت وجود ندارد پس میتوان از پرینتر های سه بعدی برای تولید البسه و یا زیور آلات مدرن استفاده کرد و برای مشتری یک شخصی سازی ایده آل بسته به نظر و سلیقه ی مشتری ایجاد نمود.
در حال حاضر در سطح جهان صنعتی با نام high fashion و یا همان فرا مد رو به پیشرفت است که هواداران بسیاری در دنیا پیدا کرده است در این صنعت تمرکز بر روی متریال هایی به غیر از پارچه است متریال هایی همچون پلاستیک و کاغذ. یکی از عواملی که باعث شده است این صنعت پایه گذاری شود و پیشرفت کند همین پرینترهای سه بعدی است . در این صنعت پرینتهای سه بعدی در 3 شاخه فعالیت میکنند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم .
1.در طراحی و پیاده سازی کفش
2. در طراحی و پیاده سازی زیور آلات و همچنین قطعاتی که بر روی البسه سوار میشوند
3. در طراحی البسه پوشیدنی و ساخت البسه با متریالهایی به غیر از پارچه همچون پلاستیک و فلز
یکی از شرکتهایی که در صنعت فرا مد فعالیتهای گسترده ای انجام داده است شرکت میکربات آمریکا میباشد که با مراجعه به وبسایت آن میتوانید  از فعالیتهای این شرکت در این صنعت اطلاع پیدا کنید.
www.makerbot.com
در صنعت مد و لباس بیشتر از تکنولوژی های FDM و DLP استفاده میشود.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید

درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی