image کاربرد پرینتر سه بعدی در اتومبیل سازی image طراحی کفش توسط چاپگر سه بعدی

کاربرد پرینتر سه بعدی در لوازم ورزشی

کاربرد پرینتر سه بعدی در طراحی و ساخت لوازم ورزشی

برای رقابت با کمپانی های بزرگ آماده اید

در حال حاضر کمپانی های بزرگ ورزشی مانند : نایک ، آدیداس ، پوما برای ساخت و طراحی لوازم و تجهیزات ورزشی خود از تکنولوژی پرینت سه بعدی استفاده مینمایندو در جام جهانی 2014 بسیاری از این کمپانی ها محصولات خود را که با پرینتر سه بعدی طراحی و چاپ کرده بودند به معرض نمایش و استفاده گذاشته بودند.
همانطور که میدانید در صنعت لوازم ورزش طراحی و چشم نواز بودن قطعات ساخته شده بسیار مهم میباشد و طراحی سهم بسزایی در جلب مشتریان دارند پس برای رقابت در این عرصه باید بیش از پیش تلاش کرد و از علم وتکنولوژی کمک گرفت.
در این صنعت میتوان از تمامی تکنولوژی های پرینت سه بعدی استفاده کرد اما پرکاربرد ترین آنها تکنولوژی FDM است.تکنولوژی fdm در پرینتر های سه بعدی یکی از ارزانترین و پر طرافدار ترین تکنولوژیهاست . پرینتر های سه بعدی در ساخت لوازم ورزشی همچون دوچرخه که هم در طراحی آن و هم در ساخت محصول نهایی میتوانند بسیار مهم باشند به طور کلی چاپگر سه بعدی که عملا برای نمونه سازی کاربرد دارد میتواند نمونه ی تمامی وسایل ورزشی و لباسهای ورزشی از قبیل کفش و … را در اختیار کمپانی ها قرار دهد تا کمپانی ها هم بتوانند به صورت موثر روی کیفیت و زیبایی محصولات خود تمرکز داشته باشند.
پرینتر های سه بعدی در حال حاضر توانسته اند تا جایی پیش بروند که متریال های فلزی را که در لوازم ورزشی مثل اسکوتر و دوچرخه استفاده میشوند را به طور مستقیم پرینت سه بعدی نمایند که این کار توانسته است طراحی های سه بعدی ای را که غیر قابل پیاده سازی بوده اند را در کمترین زمان و با کمترین هزینه پیاده سازی کند و یا محصولاتی که کمپانی ها به صورا محدود میخواهند تولید نمایند را با هزینه ی بسیار پایین تولید نمایند.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید

درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی