image کاربرد چاپگر سه بعدی در عینک سازی image کاربرد پرینتر سه بعدی در لوازم ورزشی

کاربرد پرینتر سه بعدی در اتومبیل سازی

کاربرد پرینتر سه بعدی در صنعت ماشین سازی

آیا تا به حال به فکر ساخت اتومبیل در خانه خود بوده اید

کاربرد پرینتر سه بعدی در اتومبیل سازی
کاری بسیار جالب در دنیا در حال انجام است و این کار به ما کمک میکند تا قدرت پرینتر های سه بعدی را بهتر درک نماییم. کمپانی های بزرگ پرینتر سه بعدی مانند استراتاسیس با پرینتر های سه بعدی خود توانسته اند ماشینهایی را طراحی نمایند که این ماشینها میتوانند حرکت کنند و مانند تمامی اتومبیلهای دیگر بدون هیچ دردسری کاربران خود را جابه جا نمایند. قبلاً نیز پیشبینی میشد روزی که پرینتر های سه بعدی به قدری پیشرفت کنند که دیگر برای خرید مایحتاج خود به مارکت ها نرویم و قطعات مورد نظر خودمان را چاپ نماییم.علاوه بر این موضوع که پرینترهای سه بعدی توانسته اند به طور مستقیم خودرو را پرینت نمایند میتوانند تمامی طرح های مفهومی را نیز پرینت سه بعدی نمایند تا مدیران شرکت های خودرو سازی بتوانند طراحی خودرو های خود را ببینند و پس از اعمال تغییرات طراحی اقدام به تولید انبوه نمایند این کار روند طراحی را بسیار اصولی تر و کاربردی تر مینماید. در ایران در حال حاضر شرکت ایران خودرو و سایپا طراحی های خود را پرینت سه بعدی میکنند که این امر باعث شده است که خدمات خود را به شرکتهایی که دارای پرینت سه بعدی هستند بسپارند.
در این صنعت کمپانی های بزرگ دیگری مانند تویوتا برای طراحی و لمس قطعات جدید خود از پرینتر سه بعدی استفاده مینمایند.
پر کاربرد ترین پرینتر سه بعدی در این صنعت دارای تکنولوژی FDM است.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید

درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی