image تفریح و سرگرمی image چاپگر سه بعدی در الکترونیک و روباتیک

آشپزخانه

کاربرد پرینتر سه بعدی در آشپزخانه ها

وقت خود را با تهیه لوازم آشپزخانه از فروشگاه ها تلف نکنید

امروزه اگر که شما یک فرد خلاق باشید میتوانید مصارف بسیار زیادی را برای پرینتر های سه بعدی تعریف کنید یکی از این مصارف میتواند در آشپزخانه ها و یا حتی در رستورانها باشد برای چاپ و مصرف قطعات و تجهیزات کاربردی، اگر به آشپزخانه ها و رستورانهای امروزی نگاهی بیاندازیم پی می بریم که بسیار مدرن شده اند حال شما میتوانید این تجهیزات مدرن را از بیرون با صرف وقت و یا هزینه زیاد خریداری کنید و یا با هزینه و وقت کمتر و کمی خلاقیت لوازم و تجهیزات خود را آنگونه که خود میپسندید بسازید.
یکی از مهمترین دستاوردهای پرینتر های سه بعدی این است که تمامی لوازم موزد نیاز شما را میتواند برای شما شخصی سازی کند و آنگونه که سلیقه ی شما است آنها را بسازد پس عجله کنید تا از این فرصت استثنایی استفاده نمایید و در این صنعت یکی از پیش قدمان باشید.
تکنولوژی مورد استفاده در این صنعت FDM می باشد البته تا حدودی از بقیه تکنولوژی ها هم می توان استفاده کرد.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید

درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی