image چاپگری با 10 میلیون رنگ image تنفس بی نهایت زیر آب

آخرین آمار از بازار 23 میلیارد دلاری چاپ سه بعدی

آخرین آمار از بازار 23 میلیارد دلاری چاپ سه بعدی

طبق برآوردهای جدید به عمل آمده از طرف شرکت بین المللی داده (IDC ) , گردش مالی چاپ سه بعدی در سراسر جهان در سال 2022 به 23 میلیارد دلار خواهد رسید.نرخ رشد برای سخت افزار , مواد, نرم افزار و خدمات چاپ سه بعدی با شاخص CAGR , در پنج سال اخیرا 18.4 % افزایش داشته است.
IDC انتظار دارد که در زمان کوتاه , گردش مالی جهانی در سال 2019 به 14 میلیارد دلار برسد که این رقم در سال 2018 23.2 % افزایش داشته است .در ادامه با xprinter3d  همراه باشید تا در این بخش از مطلب خبری پیرامون بازار 23 میلیارد دلاری چاپ سه بعدی برای شما بگوییم.

Marianne Dequil مدیر تحقیق و تحلیل مشتری در IDC , گفت : راهکارهای چاپ سه بعدی در خارج از صنایع سنتی صنعت هوا فضا و خودرو و مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است .خدمات حرفه ای و خرده فروشی هرساله بیش از 1 میلیارد دلار گردش مالی سالیانه را قبل از پایان دوره پیش بینی می کند که منجر به ارائه راه حل های کاملا سفارشی می شود .


در مجموع , محققان گفنتد چاپگرهای سه بعدی و مواد برای دو سوم هزینه های کل جهان , به ترتیب به 7.8 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار در سال 2022 می رسند. هزینه ی خدمات در سال 2022 به 8/4 میلیارد دلار خواهد رسید , که این امر توسط خدمات انحصاری سیستمهای خدماتی و خدمات یکپارچه سازی انجام خواهد شد. در همین حال , اگر خرید نرم افزار چاپ سه بعدی با رشد سریع 5 ساله 16.7 درصد , رشد کند , نسبت به بازار کلی رشد چشمگیری خواهد داشت.
با توجه به IDC , موارد استفاده پیشرو برای چاپ سه بعدی نمونه های اولیه , قطعات پس از فروش و قطعات برای محصولات جدید است . این سه مورد استفاده 45 درصد از هزینه های جهانی در سال 2019 را شامل می شود. اشیا دندانپزشکی و اشیا نگهداری پزشکی و چاپ بافت / ارگان/ استخوان CAGR پنج ساله بیش از 21% را نشان می دهد.

Tim Greene , مدیر تحقیقات لوازم جانبی سخت افزار و چاپ سه بعدی می گوید :  پرینترسه بعدی با سرعت بالاتر, تنظیمات تولید و گستره ی گسترده ای از مواد موجود برای سیستم های چاپ سه بعدی , امکان پذیر تر شدن چاپ سه بعدی را در صنایع مختلف ممکن می کند. توسعه پذیری بعضی از این مواد جدید بسیار مهم است , زیرا بهره برداری را افزایش می دهد.

در طول دوره پیش بینی شده , IDC انتطار دارد درآمد حاصل از مواد چاپی سه بعدی از درآمد حاصل از سخت افزار چاپگر سه بعدی بالاتر باشد .
از لحاظ جغرافیایی , ایالات متحده در سال 2019 با 5.4 میلیارد دلار بیشترین میزان گردش مالی را به همراه دارد و پس از آن اروپای غربی با 4.0 میلیارد دلار ایستاده است . این دو منطقه باهم , تقریبا دوسوم از تمام بازار چاپ سه بعدی را فراهم می کنند.
چین سومین منطقه با هزینه ی بیش از 1.9 میلیارد دلار خواهد بود و پس از آن آسیا/ اقیانوس آرام ( به استثنای ژاپن) اروپای مرکزی و شرقی (CEE) , خاورمیانه و آفریقا (MEA) قرار خواهند داشت .

   نوشته های مرتبط
   • همه موارد
   • نویسنده
   • دسته بندی