image پرینتر سه بعدی دامپزشکی image چاپ بیولوژیکی توسط پرینتر های سه بعدی

پرینت سه بعدی پروتز دست

پرینترهای سه بعدی ساخت پروتز

نسخه ی قابل پرینت سه بعدی پروتز های دست برای هزاران نفر برای کمک به توان بخشی افراد
پرینت سه بعدی پروتز دست با این ویژگی ها که بتواند بالا و پایین بیاید و درست حرکت کند بسیار دشوار است.
یکی از سازمان ها با چاپ سه بعدی ، دست مکانیکی به ارمغان آورد که این ویژگی ها را داراست و همه قادر به سفارش این دست ها هستند تا متناسب با وضعیتشان برایشان چاپ شود.
این دست ها به خاطر فرم دهی و طراحیشان به شدت محبوب شده اند به گونه ای که افراد سالم نیز از این دست ها استفاده میکنند و سفارش خرید می دهند ، چرا که مدل این دست ها میتواند مدل دست های شخصیت های افسانه ای محبوب شما باشند و برای کودکان بسیار جذاب است. چرا که میتوانند از ویژگی های دست قهرمانشان بهره مند شوند.
این سازمان چاپ سه بعدی برای توسعه ی مالی و محبوبیت این دست ها با تعدادی از شرکت ها و دانشگاه ها مانند: 3D PrinterOS ، یوردو ، دوک و… برای کمک به تحقق این امر همکاری میکند.
پرینت سه بعدی در ساخت بسیاری از اسباب بازی ها موفق بوده
و یک صنعت پولساز و جذاب را ایجاد کرده .
فضایی رویایی برای کودکان به امغان آورده که هرچه که در رویایشان آرزوی داشتنش را دارند را به دست آورند .
اسباب بازی های زیادی توسط پرینت سه بعدی تولید شده که کار های خارق العاده ای انجام میدهند و کودک شما میتواند مانند جنگجو و یا شخصیت افسانه ای مورد علاقه ی خود شود و ساعت ها سرگرم باشد.
با توجه به این که پرینتر سه بعدی در شاخه های زیادی کار آمد بئده اما این شاخه تنها شاخه ای میباشد که هر کسی از یک پرینتر سه بعدی انتظار دارد که پرینتر سه بعدی نیز در این شاخه به معنای واقعی بی نظیر بوده.
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ
درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی