image چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی image وب سایت Thingiverse

پرینتر سه بعدی شیرینی

پرینتر سه بعدی شیرینی

پرینتر سه بعدی شیرینی که به زودی وارد بازار خواهد شد.
در سال گذشته ما شاهد ارائه دو پرینتر از شرکت 3D System بودیم به نام های shefjet و shefjetpro که قادر به پرینت شیرینی بودند. این پرینترها در نمایشگاه CS 2014 در ماه ژانویه معرفی شدند که می توانستند مواد شیرینی را به شکل های خیلی جالبی بسازند. در طی خبری که این هفته به دستمان رسید پرینترهای این برند آمریکایی توسط یک پرینتر از شرکتی انگلیسی به نام 3D Ventures در لندن به رقابت دعوت شد. پرینتر سه بعدی شیرینی این شرکت امروز در سایت Kickstarer  معرفی شد.
پرینتر سه بعدی شیرینی همچنین قابلیت پرینت مواد قنادی را نیز دارد و می تواند سطح روی کیک و شیرینی و مواد غذایی دیگر را پرینت کند. این محصولات می توانند غذا و شکلات و شیرینی های شکری و مارزیپان باشد. استفاده کنندگان می توانند از یک کارت حافظه که فایل های مورد نظرشان در آن قرار دارد استفاده کنند و یا فایل هایشان را مستقیما از کامپیوتر به دستگاه ارسال کنند.
در خبر منتشر شده razvan creanga سازنده و مدیرعامل این شرکت توضیحاتی در مورد دستگاه داد که در زیر آمده است: ما اولین کسانی نیستیم که به فکر ساختن پرینتر غذا افتادیم ولی اولین هایی هستیم که واقعا به فکر ساخت دستگاهی با طرز کار آسان برای مصرف کننده هستیم. تکنولوژی پرینتر سه بعدی بسیار جدید است و همه در حال کسب تجربه در این تکنولوژی هستند و این نشان می دهد راه طولانی در راه است. به همین دلیل است که رفتن به سمت طراحی شیرینی یک حرکت منطقی در تولید محصولات غذایی است. به خاطر اینکه خود این کار، کار خلاقانه ای است.
این پرینتر غذای جدید، 499 دلار قیمت خورده و اندازه اش به اندازه یک دستگاه اسپرسوساز است که می تواند جای این دستگاه را در همه ی آشپزخانه ها باز کند.
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ
درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی