image تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال image پرینت سه بعدی پروتز دست

پرینتر سه بعدی دامپزشکی

پرینتر سه بعدی دامپزشکی

چینی ها با پرینتر سه بعدی دامپزشکی بعد از مشقات بسیار ، موفق به چاپ منقار برای یک پلیکان شدند
تکنولوژی چاپ سه بعدی در حال حاضر در این امر ثابت کرده است که ، یک گزینه ی بسیار مفید برای توسعه ی ساخت بازو ها و دست های مصنوعی میباشد ، اما نکته ی خوشحال کننده این است که حیوانات نیز بصورت فزاینده از آن سود میبرند. به یاد داشته باشیم که سگ آلمانی از این تکنولوژی سود بسیاری برد.
به تازگی یک پلیکان در باغ وحش جنگل دالیان در چین در مبارزه آسیب شدیدی دیده بود ، تبدیل به اولین حیوان در چین شده که با استفاده از تکنولوژی پرینتر سه بعدی دامپزشکی نجات یافته است. برای این پلیکان منقاری طراحی و ساخته شده که بسیار مفید و کارآمد است.
باغ وحش جنگل های دالیان نزدیک به پکن است ، این باغ وحش تنها مکان در شمال شرقی چین است که به خانه ی پلیکان ها مشهور است. مدیر باغ وحش گفته:در حادثه ای که رخ داده بود یک سوم منقار پلیکان در منطقه ی نزدیک به صورتش به شدت مجروح شد ، به طوری که منقار بالا از حلق آویزان شده بود که این یک جراحت بسیار جدی و وحشتناکی بود. اما با پرینتر سه بعدی دامپزشکی توانستیم به زیبایی هرچه تمام تر سلامتی را به این پلیکان باز گردانیم.
پرینتر سه بعدی دامپزشکی مشکلات بسیاری از حیوانات را حل کرده و بسیاری از آن ها را نجات داده که این خود میتواند سگکوی پرتابی برای نجات بسیاری از گونه های در حال انقراض باشد چرا که پرینتر سه بعدی در بسیاری از شاخه ها که در مخیله ی ما انسان ها نمیگنجید توانسته کارآمد باشد و خودش را نشان دهد. بعید نیست که در این مسئله ی راه حلی را پیشنهاد کند. پرینتر سه بعدی میتواند در پیشرفت بسیاری از علوم سهیم باشد.
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ
درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی