image تاریخچه پرینتر های سه بعدی image مواد اولیه پرینتر سه بعدی PVA

فیلامنت پرینتر سه بعدی pom

پرینتر های سه بعدی pom
فیلامنت پرینتر سه بعدی pom
فیلامنت پرینتر سه بعدی pom نام مستعار پلی اکسی متیلن یک نوع رشته قوی با خواص پیوند شگفت انگیز است که باعث می شود چاپ اشیا واقعا محکم و قوی باشد و چسبندگی بالایی دارد. POM مثل PLA و نایلون احتیاجی به سینی داغ ندارد، خیلی کم تاب بر می دارد و احتیاجی به فن خنک کننده ندارد. فیلامنت پرینتر سه بعدی POM خیلی شبیه به نایلون است و قابلیت های نایلون را دارد اما با ساختار و استخوان بندی ضعیف تر. فیلامنت پرینتر سه بعدی POM به طور معمول برای چاپ قطعات دقیق که نیاز به سختی بالا، اصطحکاک کم و ثبات ابعادی بسیار عالی استفاده می شود. فیلامنت پرینتر سه بعدی POM برای قطعاتی که احتیاج به پرینتر های دقیق با پایه های نازک و دقیق دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
باز به این نکته باید اشاره کرد که فیلامنت های پرینتر سه بعدی انواع مختلفی دارند که هر یک کاربردهای خاص خود را دارد و برای مصرفی خاص مورد استفاده قرار میگیرند فیلامنت pom نیز برای مصارف خاصی که در بالا به آنها اشاره شد استفاده میشود پس باید بنا به مصرف مواد اولیه مورد نظر با دقت انتخاب شود و اگر شما به فیلامنتی احتیاج دارید که هم خواص pla و هم خواص nylon را داشته باشد ما به شما فیلامنت pom را پیشنهاد میکنیم اما معمولاً قیمت این گونه فیلامنت های خاص بالا میباشند و این همان نکته ای است که معمولاً علاقه مندان به دنبال مواد دیگر و مشابه میروند به طور مثال کسانی که از pom  میخواهند استفاده کنند به دنبال nylon  که قیمت پایین تری دارد میروند و یا به دنبال فیلامنت پرینتر سه بعدی pla  میروند که از لحاظ استحکام مشابه pom بوده ولی از لحاظ قیمت بسیار پایین تر فروخته میشود.
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ
درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی