درباره ایکس پرینتر سه بعدی

بزرگترین عرضه کنند برندهای برتر پرینتر های سه بعدی، مواد اولیه و خدمات سه بعدی در ایران

ما به خصوصیات مجموعه خود افتخار میکنیم

تکریم مشتری

همواره رضایت و خوشنودی شما مشتریان عزیز یکی از دغدغه های مهم این مجموعه بوده است و ما نیز همواره تلاش میکنیم تا در این مجموعه خدمات بی نظیری را بتوانیم علاقه مندان ارائه دهیم.

کارشناسان فنی حرفه ای

این مرکز با در خدمت داشتن مهندسین و کارشناسان خبره در زمینه پرینتر و اسکنر های سه بعدی تا کنون توانسته است بهترین و حرفه ای ترین خدمات و گارانتی را به مشتریان خود ارائه دهد و هر روزه نیز برای حفظ این خصوصیت مهم و کلیدی تلاش میکند.

متخصصین فروش حرفه ای

این مرکز با تکیه بر متخصصین فروش حرفه ای تا این لحظه توانسته است پاسخگوی سوالات مهم و کلیدی مشتریان در خصوص پرینتر ها و اسکنر های سه بعدی به شکل کاملاً علمی باشد و همواره نیز در صدد پیشرفت در این عرصه خواهد بود


توانایی ها و اهداف مجموعه

این مرکز کار خود را به صورت حرفهای در زمینه پرینتر های سه بعدی، اسکنر های سه بعدی و مواد اولیه پرینتر های سه بعدی پس از یک سال تحقیق مداوم در سال 1392 شروع کرده است. این سیستم متشکل شده است از کارشناسان و مهندسان خبره ای که در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، مکانیک ، مواد ، شیمی ،نرم افزار های سه بعدی دارای سابقه ی درخشانی هستند.

مهمترین هدف این سیستم از زمان راه اندازی بالا بردن سطح علمی علاقه مندان عزیز در زمینه ی کار با پرینتر های سه بعدی بوده است و در این راستا توانسته ایم به پیشرفت های بسیار ارزشمندی دست پیدا کنیم. یکی دیگر از هدف های مهم این سیستم این بوده است که مجموعه ای راه اندازی نماید که به معنای واقعی قانون و اصل تکریم مشتری و مشری مداری را رعایت کرده و همواره با بروز نمودن سطح علمی سیستم بتواند مشتریان عزیز را در زمینه پرینتر های سه بعدی راهنمایی کند و همین امر باعث شده است که متخصصان ما هم اکنون بتوانند بهترین و حرفه ای ترین خدمات، پشتیبانی و تعمیرات پرینتر ها و اسکنر های سه بعدی را در ایران عرضه نمایند.

قسمت های تشکیل دهنده مجموعه

به طور کلی مجموعه ایکس پرینتر سه بعدی از چهار قسمت جداگانه زیر تشکیل شده است:

     1. بخش فروش پرینتر و اسکتر های سه بعدی

     2. بخش فروش مواد اولیه پرینتر های سه بعدی

     3. بخش تعمیرات، پشتیبانی و گارانتی

     4. بخش خدمات طراحی و ساخت قطعات

که هر کدام از این چهار بخش به دلیل اینکه بتوانند بیشترین بازدهی و پاسخگویی را داشته باشند به شکلی جداگانه مدیرت میشوند. شما عزیزان میتوانید با راحتی از خدمات هر کدام از این بخشها بهره مند شوید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

درباره ما

logoشرکت Xprinter3D در سال 1392 تاسیس شد و یک منبع مرجع و کامل برای خرید انواع پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی، مواد اولیه (فیلامنت و رزین) و خدمات آن ها می باشد. همچنین شما می توانید به روزترین اخبار و اطلاعات از جدیدترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی و دستاوردهایی که در کل دنیا در این زمینه به دست آمده است را در سایت این شرکت پیگیری نمایید.

بخش فروش دفتر مرکزی
  • ایران - تهران - تهرانپارس - بین چهار راه تیرانداز و اتوبان باقری - بین زرین و رشید - روبروی پمپ بنزین رشید - پلاک 249 - طبقه همکف - واحد 2
  • 77881175 - 021 , 77293135 - 021
  • 0912-2911542
  • info@xprinter3d.com
شبکه های اجتماعی